U nedelju su fudbaleri FK Dinamo odigrali prvu pripremnu utakmicu za nastavak takmičenja u Prvoj ligi Srbije. Protivnik je bio ekipa FK Budućnost iz Popovca.

Dinamo i Budućnost nastupili su sa kombinovanim sastavima, koje su kompletno zamenili na poluvremenu. Treneri su hteli da daju šansu svim igračima i procene ko može da igra u nastavku prvenstva. Igralo se dva puta po 50. minuta. U prvom delu utakmice šef stručnog štaba Dragan Antić je na teren pustio iskusnije igrače.

Dinamo je bio bolji u oba poluvremena, ali su i gosti u par navrata pokazali da su dobra ekipa.

Domaćini su poveli u 21. minutu prvog pluvremena golom Vladimira Radočaja i sa rezultatom 1:0 ekipe su otišle na pauzu.

U drugom delu susreta priliku su dobili i ostali igrači sa namerom da se nametnu šefu struke i izbore svoju poziciju. U drugom poluvremenu Dinamo je bio dominantiji protivnik. Vasilije Spasić je na početku drugog dela meča u 12. minutu postigao pogodak, da bi na 3:0 povisio novajlija Miljan Kovačević. Vladimir Nedeljković je golom u 49. minutu drugog dela utakmice postavio krajnji rezultat 4:0.

Broj gledalaca, na zavidnom nivou, vise nego na nekim prvenstvenim utakmicama pojedinih timova u Prvoj pa i Super ligi.