Fudbaleri  Radnika iz Surdulice, izgubili u od ekipe Vojvodine sa 0:1 ,u okviru 19. kola Superlige Srbije. Meč se igrao u teškim vremenskim uslovima po magli i hladnoći.

Radnik je već u prvom minutu imao priliku, šutom Đorđevića glavom, ali je lopta otišla preko gola. U 6. minutu još jedna šansa Surduličana. Stanisavljević je šutirao, ali je Devetka izblokirao i lopta je otišla u korner. Ekipa Radnika je u 16. minutu zamenila Markovića koji se povredio, a umesto njega ušao je Bojić. U dvadesetom minutu Đorđević je nad Gemovićem napravio faul i sudija je pokazao na belu tačku. Đorđević je dobio žuti karton. Penal je u 21.minutu šutirao Veselinović, ali je golman Radnika odbranio. Nakon toga, još dva žuta kartona za igrače Radnika: u 25. minutu Kričko i u 32. minutu Pavlov. U prvom poluvremenu žuti karton dobio je i igrač Vojvodine Nešković. Na početku drugog dela utakmice u 46. minutu Vojvođani su napravili izmenu. Umesto Neškovića ušao je Đuričin. U 55. minutu izmena kod Radnika. Izašao je Stevanović a ušao Pavlović.  u 61. minutu još jedna izmena domaćina: izašao je Eze  aušao Zuković.  U 63. minutu Vojvodina je uspela da iskoristi šansu i povede golom Bojića na 1:0, što je bio i konačan rezultat. Do kraja utakmice Radnik je napravio još jednu izmenu. Umesto Dimitrića ušao je Stamenković. I domaćini su umesto Gemovića uvelu Đurišića. U 88. minutu još jedan žuti karton za domaćina, za igrača Saničanina.