U Vranju je odigran derbi 4. kola Prve lige Srbije, u kome je Metalac iz Gornjeg Milanovca prekinuo Vranjancima niz od tri pobede.

Gosti su slavili rezultatom 3:2.

Metalac je poveo u 18. minutu golom Aleksandra Katanića. Dinamo je izjednačio u 56. minutu pogotkom Mladena Popovića, ali samo minut kasnije gosti su poveli sa 2:1. Strelac je bio isti igrač iz Gornjeg Milanovca, Katanić koji je i u 68. minutu bio precizan i trećim golom povećao prednost svog tima na 3:1. Dinamo je golom kapitena Mlađana Stevanovića iz penala postavio krajnji rezultat od 2:3.

Dinamo je zadržao prvu poziciju sa 9 bodova.

Trener Metalca Aleksandar Stanković je istako da mu je u Vranju bilo zadovoljstvo igrati sa svojom ekipom pred velikim brojem navijača. I da su i Dinamo i Metalac favoriti, klubovi, koji zaslužuju da uđu u viši rang.